Witold Kowal - ZnanyLekarz.pl

Misja

Holistyczne podejście

Jestem człowiekiem z misją — moim najważniejszym celem, na którym skupiam się każdego dnia, jest przynoszenie ulgi i wspieranie każdego pacjenta, który przekracza próg mojego gabinetu. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i wierzę, że dobra relacja to klucz do skutecznego leczenia. Zawsze staram się poznać naturę problemu, a pogłębiony wywiad i przyjacielska rozmowa pozwalają mi dostrzec pełny obraz człowieka, który boryka się z ograniczeniem, a nie samą chorobę czy uraz.

Tytuł magistra z fizjoterapii zdobyłem na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, wcześniej studiowałem fizjoterapię w Akademii Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Śląskiego. Moja pasja do nauki nie ograniczyła się jednak do uczelni — ciągle poszerzam swoją wiedzę. Aktywnie uczestniczę w konferencjach, kursach i szkoleniach, aby móc oferować moim pacjentom najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody leczenia. W trakcie terapii często łączę różne podejścia w taki sposób, który najlepiej odpowiada potrzebom konkretnej osoby.

Każdego dnia dokładam starań, aby moi pacjenci czuli się odpowiednio zaopiekowani, a ich pozbawiony bólu uśmiech nadaje sens mojej pracy.

Moje doświadczenie w liczbach

lat doświadczenia
0
pacjentów
0 +
szkoleń
0 +

Wartości, które wyznaję

Ze mną nie boli

Obalam mit mówiący, że fizjoterapia musi boleć. To sformułowanie, nadal powtarzane przez wielu specjalistów, jest przestarzałe i sięga czasów, kiedy uważano, że wszystkie urazy należy „rozchodzić”. Nowoczesne techniki terapii, zgodne z najnowszą wiedzą naukową potwierdzają, że te same efekty możemy osiągnąć także bez bólu.

Odpowiedzialne podejście

Medycyna ma służyć człowiekowi, a nie odwrotnie. W imię tej zasady na bieżąco zapoznaję się z najnowszymi metodami terapii podczas licznych szkoleń i konferencji. Stosuję sprawdzone i nowoczesne techniki, dzięki czemu moi pacjenci mają dostęp do najnowszych osiągnięć medycyny. Zależy mi na tym, bo Twoje zdrowie to moja odpowiedzialność.

Wspólny wysiłek

Podczas terapii liczysz się Ty i Twoje zdrowie, komfort oraz bezpieczeństwo. W trakcie przyjacielskiej rozmowy pogłębiam wywiad, aby móc dobrać jak najlepsze metody, które zapewnią Ci szybki i bezpieczny powrót do sprawności. Jesteśmy w tym razem, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty!

Współpracuję ze specjalistami

BDENTAL

Gliwice

Centrum Medyczne Chemiczna

Gliwice

LekDent

Żernica

Stomatologia Kondzielnik

Pszczyna

Stomka

Tarnowskie Góry

Stomatologia Kondzielnik

Pszczyna

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę

Witold Kowal - ZnanyLekarz.pl